shapka_top.jpg

RU UA

Дитяча спальня меблі ліжка

Дитяча спальня меблі ліжкаМи знаємо, як непросто доводиться батькам, коли на шляху ремонту виявилася дитяча спальня. Меблі, ліжка в тому числі, до таких кімнат існують в різних стилях, комплектації і для різних вікових груп. Однак часто виробники не враховують найголовнішого - всі меблі повинна бути функціональною. Наприклад, в кімнату для двох дітей б порекомендували двох'ярусне спальне місце, а для мешканців маленьких приміщень можна спати на ліжку-горищі, яка розміщується над письмовим столом і шафою. Маленькі діти дошкільного віку відчувають себе невпевнено в великих ліжках в дитячих спальнях. Меблі для малюків виготовляють у вигляді карет, машин і інших іграшкових атрибутів. Крім того, що такі предмети меблювання викликають більш швидке звикання і маленька дитина охочіше привчається спати один, також на таких ліжках передбачені перегородки, які запобігають падіння уві сні. Також співробітники нашого меблевого салону рекомендують звернути при виборі меблів увагу на якість матеріалів і їх фізичні характеристики. Адже незалежно від темпераменту і виховання дитини, меблі дитячої спальні, зокрема ліжка, повинні витримувати сильні удари, часте відкривання і закривання дверцят і стрибки. Щоб меблі простояла в кімнаті до того періоду, коли мешканець з неї виросте і буде готовий до зміни інтер'єру, потрібно підбирати вироби з міцної деревини або якісного щільного ДСП. В іншому випадку, Ваша дитина може поранитися.

В асортименті нашої компанії Ви також можете ознайомитися з примірниками підліткових ліжок для дитячої спальні побільше. Меблі для більш дорослого покоління складаються з світлого дерева. Вони мають більш стриманий вигляд, але не менш практичні. У такій дитячій кімнаті меблі (ліжка) має додаткові ящики для постільної білизни. Наші вироби вписуються і будь-який гармонійний інтер'єр.

Якщо у Вас порожня дитяча спальня, меблі - ліжка, в неї потрібно поставити тільки високої якості. До хорошого звикають швидко, тому завдяки розумно спроектованому плану приміщення, особиста кімната дитини буде його самим затишному і безпечним місцем.

Основний напрямок нашої діяльності - дитячі ліжка в спальні. Дерев'яні меблі, розкрита імпортним лаком, відповідає всім міжнародним стандартам і забезпечує дітям спокійний сон.