shapka_top.jpg

RU UA

Набір дитячих меблів

Набір дитячих меблівШукайте де купити набір дитячих меблів? Маєте бажання замовити меблі тільки від якісного виробника? Для Вас важливо щоб набір дитячих меблів був виготовлений тільки з кращого зарубіжного матеріалу та фурнітури? Хочете спершу отримати детальну консультацію і розглянути безліч варіантів меблів для дитячої? Хочете убезпечити себе від зривів термінів виготовлення і доставки меблів? Тоді рішуче звертайтеся в компанію «Бриз», де дадуть не тільки відповіді на вище поставлені питання, а й виготовлять найкращий набір дитячих меблів саме під Ваші потреби і для Вашої дитини.

Які ж факти про нашу компанію дають нам привід робити таке впевнене твердження? Звичайно ж це наш величезний досвід в меблевому виробництві, який вже складає цілих 16 років. За цей час нами вже виготовлено та встановлено чимало наборів дитячих меблів різних форм, конструкцій і всіляких колірних варіацій. Устаткування, яке бере участь в створенні меблів, італійського та німецького виробництва. Древесностружечна плита, яка є основою меблів, родом зі Швейцарії. Якщо сказати пару слів про фурнітуру, то вона також зарубіжного виготовлення і збірки - з Італії. Цінова політика і післягарантійне обслуговування також доповнюють список наших переваг.

Купуючи у нас набір дитячих меблів, Ви віддаєте дитячій кімнаті відчуття стилю і дизайну, так як всі елементи меблів будуть сконструйовані в одній колірній гамі, одного стилю і максимально заощадить вільний простір кімнати.