shapka_top.jpg

RU UA

Про компанію

 
Ласкаво просимо на сайт меблевої компанії "Бриз"

Ще в далекому 2001 році була заснована наша компанія, основною діяльністю якої є - виробництво корпусних меблів. Для нас було принципово важливо задовольнити всі потреби з корпусних меблів для різних цілей і напрямів. Тому ми виробляємо корпусні меблі як для будинку, так і офісу. 

Якщо розглянути більш детально виробництво корпусних меблів в нашій компанії, то її можна розділити на такі групи:

  • Меблі для дитячої кімнати: ліжка, столи, шафи.
  • Меблі для дому та квартири: кухні, шафи-купе, вітальні, передпокої, спальні.
  • Меблі для офісу: офісні столи, тумби, шафи, кабінети керівника.

меблі від компанії Бриз

Виробнича база в нашій компанії озброєна якісним і професійним обладнанням німецького та італійського виробництва. Тому вся корпусні меблі виготовляються на найвищому рівні. Також хочемо звернути увагою на якісні матеріали, з яких виробляється всі корпусні меблі. ДСП - швейцарського виробництва, а фурнітура - німецького.

Завдяки накопиченому досвіду, ми можемо задовольнити будь-які побажання наших клієнтів. Крім цього, налагоджений технологічний процес гарантує якість і швидкі терміни реалізації проекту меблів.

Наша компанія "Бриз" готова виготовити будь-які корпусні меблі під замовлення. Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з готовими варіантами дитячих та офісних меблів, які користуються особливою популярністю. 

Обов'язково звертайтеся в компанію Бриз і гарантовано зможете розраховувати на якісну корпусні меблі за дуже прийнятною ціною!