shapka_top.jpg

RU UA

Кухні

Кухні на замовлення  Меблева компанія "Бриз" - готова запропонувати індивідуальне виготовлення кухонь на замовлення,
як в Києві так області. Кухні на замовлення -
один з основних напрямків саме в нашій компанії. Тому ми з легкістю і за адекватну суму виконаємо виготовлення кухонь на замовлення в найбільш стислі терміни.  

Зверніться за безкоштовною консультацією:

(067) 509-28-74
(067) 536-68-32

 
* МИ ГАРАНТУЄМО *

Кухні на замовлення в Києві

Замовити кухню на замовлення в наш час досить не складно, бо є величезна кількість пропозицій. Однак, знайти справжніх професіоналів даної справи не так легко. Дуже часто можна зустріти новачків, які не тільки не зроблять те, що ви хотіли, але і витратять ваш час, сили, нерви й кошти.

Замовити кухню в КиєвіЩоб зберегти себе від непотрібних витрат, рекомендуємо звернутися саме в нашу компанію. Наш досвід у виробництві корпусних меблів налічує понад 16 років. У нас своє виробництво в місті Вишневе.

Наша компанія працює з будь-яким бюджетом. Тому ви можете не сумніватися, що з нами ви зможете створити гідну кухню за помірною ціною.

Для того, щоб замовити виготовлення кухні, спочатку потрібно, щоб наш дизайнер виїхав на виміри і поспілкувався з вами. З'ясувавши ваші побажання і уточнивши бюджет для кухні, наш дизайнер порекомендує самі підходящі фасади, фурнітуру і варіанти виготовлення кухні.

Замовити кухню на замовлення