shapka_top.jpg

RU UA

Дитячі меблі

Дитячі меблі в Києві

Меблева компанія "Бриз" готова запропонувати Вам готові рішення дитячих та підліткових меблів, а також виконати вироби під замовлення!

16 років нашого досвіду безперечно роблять нашу компанію однією з перших у виробництві дитячих меблів, не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Для безкоштовної консультації телефонуйте:

(067) 509-28-74
(067) 536-68-32

 
* МИ ГАРАНТУЄМО *

Дитячі меблі на замовлення

Незаперечною перевагою меблів виробленої нашою компанією - є її якість. В основу виробництва дитячих та підліткових меблів беруться тільки самі якісні, безпечні та кращі матеріали. Крім цього, всі меблі оснащена кращою фурнітурою, німецького виробництва.

Як ми вже згадували вище, в нашій компанії розроблені певні готові рішення. Дані рішення дитячих меблів визначені в колекції, які мають такі назви:


Серія Cinderella

Серія Active

Серія Angel
 

Серія Driver
 

Серія Mega
 

Серія Ocean
 

Серія Pink
 

Серія Silvia
 

Серія Акварелі

 
Серія Good-Wood

 


Наші роботи

Дані колекції дитячих меблів безумовно дуже універсальні і сучасні. Асортимент дозволить підібрати меблі як для самих маленьких, так і для підлітків. На нашому сайті ціни не представлені, тому якщо вам сподобалося якась конкретна колекція або позиція, можете сміливо телефонувати і отримати відповіді на будь-які ваші питання.

Якщо вам хочеться виготовити дитячі меблі виключно на замовлення, ми готові в цьому плідно співпрацювати. Зателефонуйте нам і наш дизайнер приїде для обговорення ваших побажань.

(067) 509-28-74
(067) 536-68-32

Меблева компанія "Бриз" - це гарантія екологічно чистих, добротних і красивих дитячих та підліткових меблів. І крім усього цього, ціни неодмінно вам сподобаються своєю доступністю.